Raadsleden

De gemeenteraad van Zuidplas bestaat uit 27 raadsleden. Raadsleden van dezelfde politieke partij vormen een fractie in de raad.

Hoewel de raadsleden veel stukken moeten doornemen, vergaderen en werkbezoeken afleggen, is het geen volledige baan. De meeste raadsleden vervullen het raadslidmaatschap naast hun dagelijks werk. De gemeenteraad wordt voorgezeten door de burgemeester en wordt ondersteund door de griffie. Het presidium stelt de agenda op voor de raadvergaderingen en raadscommissievergaderingen.

S. (Servaas) Stoop

S. Stoop
contactgegevens en taken S. (Servaas) Stoop
FunctieVoorzitter
Telefoonnummer(0180) 330 300
E-mailadresburgemeester@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

F.G. (Ferry) van Wijnen

F.G. van Wijnen
contactgegevens en taken F.G. (Ferry) van Wijnen
FunctieRaadslid
E-mailadresf.vanwijnen@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijVVD

J.M.P. (Jan) Ambachtsheer

J.M.P. Ambachtsheer
contactgegevens en taken J.M.P. (Jan) Ambachtsheer
FunctieRaadslid
AdresBurgemeester van Heugtenlaan 97
2911 HA  Nieuwerkerk aan den IJssel
Telefoonnummer(0180) 315 365
E-mailadresj.ambachtsheer@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijVVD

C. (Cindy) Uit de Bulten

C. Uit de Bulten
contactgegevens en taken C. (Cindy) Uit de Bulten
FunctieRaadslid
E-mailadresc.uitdebulten@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijVVD

A.J. (Annika) van Gerwen-Westerling

A.J. van Gerwen-Westerling
contactgegevens en taken A.J. (Annika) van Gerwen-Westerling
FunctieRaadslid
E-mailadresa.vangerwen@zuidplas.nl
Politieke partijVVD

L.P.C. (Leendert) Karreman

L.P.C. Karreman
contactgegevens en taken L.P.C. (Leendert) Karreman
FunctieRaadslid
AdresKlutendreef 51
2841 PH  Moordrecht
Telefoonnummer06 21 20 07 92
E-mailadresl.karreman@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijVVD

S. (Sep) Pouwels-Nahrvar

S. Pouwels-Nahrvar
contactgegevens en taken S. (Sep) Pouwels-Nahrvar
FunctieRaadslid
E-mailadress.pouwels@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijVVD

J.J. (Jos) Wiegman

J.J. Wiegman
contactgegevens en taken J.J. (Jos) Wiegman
FunctieRaadslid
E-mailadresj.wiegman@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijVVD

C.D. (Cock) van der Spek

C.D. van der Spek
contactgegevens en taken C.D. (Cock) van der Spek
FunctieRaadslid
AdresJonkheer van der Welstraat 4
2751 AJ  Moerkapelle
Telefoonnummer(079) 593 26 83
E-mailadresc.vanderspek@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijChristenUnie/SGP

D. (Dagmar) Ambachtsheer-de Vries

D. Ambachtsheer-de Vries
contactgegevens en taken D. (Dagmar) Ambachtsheer-de Vries
FunctieRaadslid
E-mailadresd.ambachtsheer@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijChristenUnie/SGP

P. (Peter) Molenaar

P. Molenaar
contactgegevens en taken P. (Peter) Molenaar
FunctieRaadslid
AdresBinnenroede 28
2751 HA  Moerkapelle
Telefoonnummer(079) 593 30 36
E-mailadresp.molenaar@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijChristenUnie/SGP

A. (Aart) Slobbe

A. Slobbe
contactgegevens en taken A. (Aart) Slobbe
FunctieRaadslid
AdresMerwede 53
2911 EA  Nieuwerkerk aan den IJssel
Telefoonnummer(0180) 314 849
E-mailadresa.slobbe@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijChristenUnie/SGP

J. (Johan) Snoei

J. Snoei
contactgegevens en taken J. (Johan) Snoei
FunctieRaadslid
AdresBospolderstraat 30
2912 PD  Nieuwerkerk aan den IJssel
Telefoonnummer(0180) 399 808
E-mailadresj.snoei@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijChristenUnie/SGP

W.J. (Willem-Jan) Verdoes

W.J. Verdoes
contactgegevens en taken W.J. (Willem-Jan) Verdoes
FunctieRaadslid
E-mailadresw.verdoes@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijChristenUnie/SGP

T.T.E. (Tinet) de Jonge-Ruitenbeek

T.T.E. de Jonge-Ruitenbeek
contactgegevens en taken T.T.E. (Tinet) de Jonge-Ruitenbeek
FunctieRaadslid
E-mailadrest.dejonge@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijCDA

J. (Jurian) Hennip

J. Hennip
contactgegevens en taken J. (Jurian) Hennip
FunctieRaadslid
AdresKoningsoever 36
2761 HX  Zevenhuizen
E-mailadresj.hennip@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijCDA

W. (Wim) Janse

W. Janse
contactgegevens en taken W. (Wim) Janse
FunctieRaadslid
E-mailadresw.janse@zuidplas.nl
Politieke partijCDA

E.M. (Pien) Meppelink

E.M. Meppelink
contactgegevens en taken E.M. (Pien) Meppelink
FunctieRaadslid
E-mailadresp.meppelink@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijCDA

B.P.J. (Benno) de Ruiter

B.P.J. de Ruiter
contactgegevens en taken B.P.J. (Benno) de Ruiter
FunctieRaadslid
E-mailadresb.deruiter@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijCDA

J. (Johan) Helmer

J. Helmer
contactgegevens en taken J. (Johan) Helmer
FunctieRaadslid
AdresNoordeinde 91
2752 BG  Moerkapelle
Telefoonnummer(079) 593 26 31
E-mailadresj.helmer@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijPvdA/GroenLinks

J.J.G. (Jacques) Bovens

J.J.G. Bovens
contactgegevens en taken J.J.G. (Jacques) Bovens
FunctieRaadslid
E-mailadresj.bovens01@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijPvdA/GroenLinks

F.M. (Martin) Damen

F.M. Damen
contactgegevens en taken F.M. (Martin) Damen
FunctieRaadslid
AdresNoordelijke Dwarsweg 97
2761 GD  Zevenhuizen
Telefoonnummer06 31 24 92 66
E-mailadresm.damen@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijPvdA/GroenLinks

J. (Jan) Baas

J. Baas
contactgegevens en taken J. (Jan) Baas
FunctieRaadslid
AdresNarcisveld 77
2914 PE  Nieuwerkerk aan den IJssel
Telefoonnummer06 40 60 69 71
E-mailadresj.baas@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijSP

S. (Serena) Ruifrok-Rodenburg

S. Ruifrok-Rodenburg
contactgegevens en taken S. (Serena) Ruifrok-Rodenburg
FunctieRaadslid
AdresJohan frisoplantsoen
2751 XR  Moerkapelle
E-mailadress.rodenburg@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijSP

P.A. (Paul) van Drenth

P.A. van Drenth
contactgegevens en taken P.A. (Paul) van Drenth
FunctieRaadslid
E-mailadresp.vandrenth@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijNEZ

J.A. (Jan) Smit

J.A. Smit
contactgegevens en taken J.A. (Jan) Smit
FunctieRaadslid
E-mailadresj.smit@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijNEZ

F. (Frans) Klovert

F. Klovert
contactgegevens en taken F. (Frans) Klovert
FunctieRaadslid
AdresVecht 53
2911 EM  Nieuwerkerk aan den IJssel
E-mailadresf.klovert@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijD66

C.M. (Chantal) Bon - van de Griek

C.M. Bon - van de Griek
contactgegevens en taken C.M. (Chantal) Bon - van de Griek
FunctieRaadslid
E-mailadresc.bon-vandegriek@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijD66

Pagina opties

Wat vindt u van deze pagina?