Fractieadviseurs

Fractieadviseurs adviseren de fractie over politieke vraagstukken. Fractieadviseur kunnen zitting hebben in een programmacommissie en deelnemen aan informatiebijeenkomsten en werkgroepen. Elke fractie kan maximaal vier fractieadviseurs voor benoeming voordragen.
 

M. (Machiel) Dubbeld

contactgegevens en taken M. (Machiel) Dubbeld
FunctieFractieadviseur
E-mailadresg.dubbeld@zuidplas.nl
Politieke partijVVD

O.R. (Oscar) Nijhof

contactgegevens en taken O.R. (Oscar) Nijhof
FunctieFractieadviseur
E-mailadreso.nijhof@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijVVD

J. (Jeroen) Revet

contactgegevens en taken J. (Jeroen) Revet
FunctieFractieadviseur
E-mailadresj.revet@zuidplas.nl
Politieke partijVVD

A. (Ard) Bakker

contactgegevens en taken A. (Ard) Bakker
FunctieFractieadviseur
E-mailadresa.bakker@zuidplas.nl
Politieke partijChristenUnie/SGP

J.J. (Hans) Balfoort

contactgegevens en taken J.J. (Hans) Balfoort
FunctieFractieadviseur
E-mailadresh.balfoort@zuidplas.nl
Politieke partijChristenUnie/SGP

M. (Maarten) van der Linden

contactgegevens en taken M. (Maarten) van der Linden
FunctieFractieadviseur
E-mailadresm.vanderlinden@zuidplas.nl
Politieke partijChristenUnie/SGP

J. (Jan) in 't Hout

contactgegevens en taken J. (Jan) in 't Hout
FunctieFractieadviseur
E-mailadresj.inthout@zuidplas.nl
Politieke partijCDA

H.G. (Rita) Oudijk-Hesselink

contactgegevens en taken H.G. (Rita) Oudijk-Hesselink
FunctieFractieadviseur
E-mailadresr.oudijk-hesselink@zuidplas.nl
Politieke partijCDA

A. (Arjen) Hazelebach

contactgegevens en taken A. (Arjen) Hazelebach
FunctieFractieadviseur
E-mailadresa.hazelebach@zuidplas.nl
Politieke partijPvdA/GroenLinks

R.B. (Geertien) Pols-Bulsink

contactgegevens en taken R.B. (Geertien) Pols-Bulsink
FunctieFractieadviseur
E-mailadresg.pols@zuidplas.nl
Politieke partijPvdA/GroenLinks

M. (Marieke) Schuurman-Keijer

contactgegevens en taken M. (Marieke) Schuurman-Keijer
FunctieFractieadviseur
E-mailadresm.schuurman@zuidplas.nl
Politieke partijPvdA/GroenLinks

A.C. (Aad) Stuivenberg

contactgegevens en taken A.C. (Aad) Stuivenberg
FunctieFractieadviseur
E-mailadresa.stuivenberg@zuidplas.nl
Politieke partijPvdA/GroenLinks

R.H.R. (Robertus) Belterman

contactgegevens en taken R.H.R. (Robertus) Belterman
FunctieFractieadviseur
E-mailadresr.belterman@zuidplas.nl
Politieke partijSP

P.J.H. (Peter) Rietveld

contactgegevens en taken P.J.H. (Peter) Rietveld
FunctieFractieadviseur
E-mailadresp.rietveld@zuidplas.nl
Politieke partijSP

J. (Joost Jan) van Boven

contactgegevens en taken J. (Joost Jan) van Boven
FunctieFractieadviseur
E-mailadresj.vanboven@zuidplas.nl
Politieke partijD66

M.B.W. (Mark) Clavaux

contactgegevens en taken M.B.W. (Mark) Clavaux
FunctieFractieadviseur
E-mailadresm.clavaux@zuidplas.nl
Politieke partijD66

J. (Joop) Huson

contactgegevens en taken J. (Joop) Huson
FunctieFractieadviseur
E-mailadresj.huson@zuidplas.nl
Politieke partijD66

K.A. (Claudia) Wolff-Theunisse

contactgegevens en taken K.A. (Claudia) Wolff-Theunisse
FunctieFractieadviseur
E-mailadresc.wolff@zuidplas.nl
Taken

Meer informatie

Politieke partijD66

W. (Wim) van der Ende

contactgegevens en taken W. (Wim) van der Ende
FunctieFractieadviseur
E-mailadresw.vanderende@zuidplas.nl
Politieke partijNEZ

S. (Steven) den Hartog

contactgegevens en taken S. (Steven) den Hartog
FunctieFractieadviseur
E-mailadress.denhartog@zuidplas.nl
Politieke partijNEZ

J. (Jan) Maasdam

contactgegevens en taken J. (Jan) Maasdam
FunctieFractieadviseur
E-mailadresj.maasdam@zuidplas.nl
Politieke partijNEZ

Pagina opties

Wat vindt u van deze pagina?