Array

Lettergrootte

Jongerenwebsite JINKY

JINKY staat voor Jong in Nieuwerkerk aan den IJssel. Op de website van JINKY staat het laatste nieuws van alle betrokken organisaties (Nieuwerkerkse verenigingen, organisaties en andere initiatieven gericht op de jeugd) en verschillende themapagina’s (uitgaan, sport, cultuur/educatie, verenigingen, hulpverlening en politiek).

 

Zo staat er bijvoorbeeld op de website:

  • waar er in de buurt een leuke band speelt of een feest is
  • wat voor standpunten de PvdA in Nieuwerkerk heeft over het jongerenbeleid
  • wat de contributie is voor de scouting
  • welke wedstrijden er op sportgebied zijn
  • wat de openingstijden zijn van de Bibliotheek
  • wat voor feesten er dit weekend zijn in Outland

Ook zijn op JINKY links gemaakt naar landelijke/provinciale websites die voor jongeren interessant (kunnen) zijn, zoals bijvoorbeeld de website van de provincie Zuid-Holland www.blixum.nl en www.Jip.org, de landelijke website voor jongereninformatie.

 

Je kunt het zo gek niet bedenken of het is te vinden op JINKY, dé website met alles over jong zijn in Nieuwerkerk. De website is gemaakt door Zite Media en de Piraten en wordt beheerd door Kim Terbrack van stichting Jeugdwerk Zuidplas. Mocht uw vereniging, stichting of organisatie er nog niet op staan en heeft u informatie voor de Nieuwerkerkse jeugd? Stuur dan een bericht naar de beheerder. Het is de bedoeling dat JINKY binnen afzienbare tijd verbreed wordt naar de overige kernen binnen de gemeente Zuidplas.

 

Meer weten?

De contactgegevens van JINKY zijn:

Kim Terbrack

Postbus 191

2910 AD Nieuwerkerk aan den IJssel

t. 0180-315381

e. jipnwrk@xs4all.nl  of info@jinky.nl

 

www.JINKY.nl